Pigmentacja medyczna

Metoda Conture Make-up stosowana jest nie tylko do pigmentacji kosmetycznej (trwałe brwi, kreski na powiekach oraz usta), lecz także w pigmentacji stosowanej w medycynie i ochronie zdrowia ludzi.

Metodę tą można stosować wyłącznie gruntownie wyszkolone specjalistki zwane przez nas Linergistkami. Dzięki swym specjalistycznym i potwierdzonym certyfikatami umiejętnościom oraz dzięki stosowaniu specjalistycznych preparatów wysokiej jakości kosmetolodzy-praktycy osiągają wymagany poziom standardów jakościowych, co pozwala na to, że można opisane tu metody polecić lekarzom.

Celem zagwarantowania wysokich standardów jakościowych, firma Long Time Liner Conture Make-up podpisała z działem badawczo-rozwojowym, produkcji, zarządzania, kształcenia zawodowego, serwisu i wysyłki kontrakt na monitorowanie procesu zapewnienia jakości i bezpieczeństwa produktu według posiadanego przez siebie certyfikatu ISO 13485:2003 na wyroby z branży medycznej.Blizny pooperacyjne, powypadkowe

Blizny po cesarskim cięciu; uszkodzenia skóry

Bielactwo

Po powiększeniu/ pomniejszeniu piersi


Tworzenie nowych kształtów

Rozszczepienie warg, po łuszczycy - tworzenie nowych kształtów

Zmiana kształtu/koloru brodawek sutkowych


Pigmentacja odtworzeniowa - odbudowa brodawek po operacji


Nowy zabieg upiększania paznokci, który gwarantuje nieskazitelnie wyglądające paznokcie do 21 dni!Produkt ten stanowi rewelacyjne odkrycie, ponieważ nakłada się go jak lakier do paznokci, a utwardza jak żel.
Na paznokciach utrzymuje się ok 3 tygodni bez potrzeby przeprowadzania dodatkowych zabiegów pielęgnacyjnych.


Pigmentacja odtworzeniowa - odbudowa brodawek po operacji


Dla wielu osób nie ma znaczenia liczba włosów na głowie, ale zdarzają się osoby, dla których zbyt duże prześwity na głowie są prawdziwym problemem i powodem do wstydu. Łysiejąca osoba traci poczucie własnej wartości i pewność siebie. Okazuje się, że jest metoda, która pozwala pozbyć się nieznośnych prześwitów na głowie.

Metoda mikropigmentacji Long Time Liner Conture Make Up skóry głowy skutecznie „odtwarza" włosy.

Zabieg wykonywany jest za pomocą sprzętu do makijażu permanentnego oraz medycznych barwników posiadających certyfikat ISO 13485:2003. Wprowadzamy pigment pod skórę symulując tym samym krótkie włoski, aż do efektu „zagęszczenia”.

Pigmenty medyczne gwarantują idealne dopasowanie koloru do naturalnych włosów i karnacji skóry (nawet siwienie). Metoda dedykowana jest zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Polecamy go osobom borykającym się z problemem utraty częściowej włosów. Metoda jest higieniczna i całkowicie bezpieczna.

Zabieg trwa od 1 do 3 godzin – w zależności od stopnia "wyłysienia” klienta. Naturalny wygląd po zabiegu jest gwarantowany. Klient tuż po zabiegu może cieszyć się długo oczekiwanym wyglądem swoich włosów związanym z ich zagęszczeniem.Po zabiegu nie można opalać skóry głowy, moczyć. Po 2 dniach można delikatnie umyć włosy szamponem dla dzieci.Pigmentacji retuszującej i maskującej NIE wolno stosować w następujących przypadkach:

zmiany skórne jak znamiona przyrodzone i brodawki wszelkiego rodzaju

główne części zmian naczyniowych

złośliwe zmiany skórne

egzemy i alergie skórne

występujące i nabyte infekcje wirusowe (opryszczka- Herpes)

nabyte choroby zakaźne

ciąża i laktacja

cukrzyca

Precyzyjne pigmentacje retuszujące, rekonwalescencyjne oraz z zakresu chirurgii plastycznej: w przypadku wszelkich pigmentacji precyzyjnych należy mieć na uwadze to, aby dotrzymać wymogu zachowania fazy pooperacyjnej rekonwalescencji skóry, co pozwala na rozpoczęcie pigmentacji dopiero po 12-18 miesiącach.


Website design: