pielęgnacja twarzy

Zabiegi pielęgnacyjne


Pielęgnacja skóry twarzy i ciała jest podstawową czynnością pozwalającą na długotrwałe cieszenie się piękną, promienną skórą, ochroną jej przed czynnikami zewnętrznymi oraz procesem starzenia.
Prawidłowo dobrana pielęgnacja, zabiegi kosmetyczne oraz odpowiedni tryb życia, może znacznie wpłynąć na spowolnienie pojawiania się zmarszczek i utraty jędrności. Przedstawiamy zabiegi, które pozwolą Państwu cieszyć się zdrową, piękną i młodą skórą:

To zabieg polegający na usunięciu martwego naskórka przy pomocy ultradźwięków + oczyszczanie manualne.

Zalety stosowania peelingu kawitacyjnego:

 ✔bezboleśnie, szybko i dokładnie czyści skórę twarzy, szyi i dekoltu
 ✔sterylizuje obszar poddany zabiegowi co zapobiega pojawianiu się stanów zapalnych
 ✔nie wymaga rozgrzewania dlatego można go bezpiecznie wykonywać przy skórach naczyniowych i wrażliwych
 ✔wspomaga leczenie trądziku
 ✔rozjaśnia przebarwienia i plamy pigmentacyjne
 ✔przygotowuje skórę do dalszych zabiegów kosmetycznych, zwiększając jej możliwości absorpcyjne
 ✔zwiększa przepuszczalność błon komórkowych umożliwiając wtłaczanie substancji aktywnych
 ✔w widoczny sposób zwiększa efektywność zabiegów kosmetycznych * pomaga wzmocnić naczynia krwionośne
 ✔stymuluje regenerację uszkodzonej tkanki, przyspieszając wygładzanie blizn
 ✔eliminuje zmarszczki i zapobiega ich tworzeniu
 ✔likwiduje worki i cienie pod oczami poprawiając krążenie krwi i limfy
 ✔rozbija cząsteczki tłuszczu zwiększając skuteczność zabiegów antycellulitowych i ujędrniających
 ✔wygładza i nawilża skórę Po peelingu kawitacyjnym można wprowadzić wybrany jon-żel do skóry właściwej przy pomocy jonizacji lub wykonać zabieg pielęgnacyjny.


Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu! Zalecana ilość zabiegów od 3 do 6, (raz na tydzień). W celu w celu utrzymania osiągniętych rezultatów należy wykonywać zabieg raz w miesiącu.
Podstawowy zabieg przy pielęgnacji twarzy. Peeling kawitacyjny opisany wcześniej. Maska i serum dobrane do potrzeb skóry.


Mikrodermabrazja diamentowa-korundowa:

Zabieg złuszczający naskórek Kompleksowe urządzenie wykorzystujące zaawansowaną technologię do zabiegów na twarz i ciało.

Wyjątkowe połączenie mikrodemabrazji diamentowej i korundowej stanowi gwarancję widocznych i natychmiastowych efektów, oraz możliwość dostosowania się do potrzeb każdego klienta. W systemie mikrodermabrazji diamentowej złuszczanie naskórka odbywa się poprzez polerowanie skóry końcówkami głowicy z warstwą naturalnego diamentu i usuwanie zrogowaciałego naskórka pod ciśnieniem. Wymienne końcówki różnią się gradacją kryształków diamentu oraz wielkością. Zabieg przy użyciu korundu możemy wykonywać głębiej uzyskując bardzo dobre efekty.

Zabieg jest polecany przy zabiegach na ciało lub przy zauważalnych patologiach skórnych np. blizny, bruzdy, przebarwienia itp. Jest to metoda polegajaca na ścieraniu zewnętrznych warstw skóry, przy pomocy mikronizowanych kryształów tlenku glinu. Proszek organiczny jest wypychany pod cisnieniem z dermabrazora i w kontakcie ze skórą daje efekt „burzy piaskowej”, która ściera to co napotka na swojej drodze.

Mikrodermabrazja diamentowo-korundowa jest jedną z najnowocześniejszych metod mechanicznego, bezbolesnego złuszczania naskórka.

Jakie są wskazania do mikrodermabrazji?

Najczęściej zalecamy ten zabieg osobom ze skórą wysuszoną słońcem, z przebarwieniami i rozszerzonymi porami. Można stosować go jako przygotowanie do peelingu w celu uzyskania wiekszego efektu niż po każdym zabiegu z osobna. Mikrodermabrazja daje korzystne efekty w przypadkach małych blizn, plam starczych, zmian na skórze po trądziku.


Czas zabiegu : 1h 20min

Zalecana ilość zabiegów: do 10 zabiegów w jednej serii.

Częstotliwość : Najczęściej zalecamy powtórzenie zabiegu po 7-10 dniachMikrodermabrazję można również wykonywać raz na miesiąc w celu odświeżenia kolorytu skóry i stymulacji kolagenu.

Website design: