Peelingi SESDERMAAzelac Peel to peeling dermatologiczny znacznie poprawiający stan skóry tłustej łojotokowej, z trądzikiem pospolitym, różowatym i przebarwieniami. Azelac Peel może być stosowany przez cały rok, również latem. Zabiegi można wykonywać u kobiet w ciąży.

Opis zabiegu:

Zabieg polega na aplikowaniu kolejno po sobie kwasu azelainowego, ampułki antybakteryjnej oraz nawilżającego kremu na zakończenie zabiegu.

Działanie:

Azelac Peel zawiera naturalny składnik złuszczający – kwas azelainowy, który działa przeciwbakteryjnie niszcząc bakterie odpowiedzialne za powstawanie trądziku oraz przeciwzapalnie. Zmniejsza produkcję łoju oraz reguluje proces rogowacenia naskórka, działającym tym samym przeciwzaskórnikowo, co odgrywa niezwykle ważną rolę w leczeniu zmian trądzikowych. Związek ten wpływa także korzystnie na stan skóry z trądzikiem różowatym, wyciszając ją oraz likwidując krosty i grudki. Wyrównuje koloryt skóry i kontroluje produkcję melaniny dzięki hamowaniu tyrozynazy.

Czas trwania zabiegu ok. 40 min

Cena: 160zł


Zalety zabiegu:

Ferulac Peel to peeling nowej generacji oparty o nanotechnologię, która pozwala na znacznie głębszą niż dotychczas penetrację składników aktywnych, które, przenoszone przez wysokiej jakości liposomy, z łatwością pokonują barierę naskórkową i działają głęboko w skórze.
Ferulac Peel to nowoczesna, nieinwazyjna metoda walki z problemami skórnymi: łojotokiem, wiotkością, nadmiernym wysuszeniem czy przebarwieniami skóry, która zapewnia szybkie i spektakularne efekty bez konieczności uczestniczenia w długotrwałej i bolesnej terapii.
Ferulac Peel dzięki właściwościom zawartego w nim kwasu ferulowego działa niejako na kilku poziomach: odmładza i rozjaśnia skórę, chroni ją przed negatywnymi skutkami promieniowania UVA/UVB oraz działa przeciwzapalnie.

Wskazania:

Ferulac Peeel jest peelingiem, który rekomendujemy szczególnie pacjentom, których skóra:
– jest sucha, pozbawiona jedrności i elastyczności, z występującymi zmarszczkami,
– ma zauważalne przebarwienia,
– sprawia wrażenie zmęczonej, szarej, pozbawionej blasku,
– jest skórą problematyczną – peeling jest pomocą w leczeniu trądziku oraz blizn potrądzikowych,
– nosi charakterystyczne cechy „skóry palacza”.

Efekty:

Peeling ferulac peel przynosci natychmiastowe i widoczne efekty w postaci wyraźnego rozjaśnienia i poprawy kolorytu skóry. Po zabiegu cera pacjenta staje się świetlista, jędrna, a większość problemów (blizny potrądzikowe, przebarwienia, zmarszczki) znika bez śladu lub ulega znaczącej redukcji. Skóra staje się również napięta i zyskuje utraconą sprężystość i elastyczność.
Ferulac Peel doskonale i głęboko nawilża skórę, a także normalizuje pracę gruczołów łojowych. Świetnie sprawdza się jako wsparcie w leczeniu trądziku pospolitego i blizn różowatych.
Efekty ferulac peel są zaliczane do efektów trwałych – zabieg wykonywany jest jednorazowo – odświeża i regeneruje skór już za pierwszym razem. Zabieg można oczywiście powtarzać w trzydziestodniowych odstępach w celu wzmocnienia efektu.

Szczegóły zabiegu:

Przed wykonaniem peeelingu felurac peel pacjent powinien zadbać o odpowiednie przygotowanie skóry do zabiegu. Na kilkanaście dni przed zabiegiem nie należy używać środków samoopaających, ani opalać skóry. Warto unikać depilacji, woskowania, ale też dermabrazji, zabiegów z retinoidami oraz wszystkich preparatów, które mogą podrażniać skórę.
Przed nałożeniem preparatu na skórę, zosaje ona dokładnie i głęboko odtłuszczona Dopiero na tak przygotowaną skórę zostaje nałożona pierwsza warstwa peeelingu – Ferulac Classic, która jest głęboko wmasowywana aż do pojawienia się białej maski na skórze. Następnie na skórę nakładana jest kolejna warstwa roztworu – Ferulac Plus. Na koniec aplikujemy Ferulac Nano – additieve zawierający dodatkowe substancje aktywne jak retinol czy nikotynamid zwiększający korzystne działanie na skórę.
Z tak przygotowaną maską pacjent udaje się do domu, gdzie spędza w masce około 8-10 godzin, zależnie od indywidualnych uwarunkowań skóry i charakterystyki problemu. Po upływie tego czasu pacjent samodzielnie zmywa maskę.
Skutkiem ubocznym terapii jest występowanie intensywnego łuszczenia, czyli całkowitej odnowy skóry w 3-4 dniu po zbiegu. Pacjent nie odczuwa żadnych innych skutków charakterystycznych dla innych peeelingów, takich jak pieczenie czy swędzenie.

Cena zabiegu: 230zł


Naprawia i zapobiega fotouszkodzeniom DNA. Nowy roztwór DNA RECOVERY PEEL: neutralizuje wolne rodniki i zwiększa działanie witaminy C i E , rozświetla i ujednolica koloryt, skóra wygładzona i nawilżona, następuje redukcja zmarszczek

CZĘSTOTLIWOŚĆ: CO 21-28 DNI

Cena: 200zł


Kwas salicylowy znany jest z właściwości keratolitycznych. Wywołuje oddzielenie się naskórka na grudkach, krostkach i zaskórnikach. Często otwarciu ulega osłonka krosty, co pozwala na działanie kwasu od nabłonka mieszka włosowego aż do gruczołu łojowego. Wskazania: trądzik zapalny, trądzik z cystami, regulacja sebum, blizny potrądzikowe.

CZĘSTOTLIWOŚĆ: CO 21-28 DNI

Cena: 160zł


Zmniejsza przyleganie korneocytów naskórka i przeciwdziała zgrubieniu warstwy rogowej. Ze względu na działanie keratolityczne , sebostatyczne oraz antybakteryjne jest szczególnie wskazany w le-czeniu trądziku. Stymuluje syntezę kolagenu, elastyny i glikoprotein skórnych, odżywia skórę, przeciwdziała pojawieniu się zmarszczek, zmniejsza głębokość zmarszczek już istniejących i poprawia elastyczność skóry.

CZĘSTOTLIWOŚĆ: CO 21-28 DNI

Cena: 250zł


EFEKT ZABIEGU:

✔ Skutecznie poprawia napięcie, koloryt naskórka
✔ Regeneruje i głęboko odżywia skórę
✔ Przyspiesza odnowę komórkową
✔ Zapobiega starzeniu się skóry
✔ Zmiękcza i wygładza skórę
✔ Nawilża skórę suchą i atopową
✔ Poprawia barwę i fakturę skóry
✔ Oczyszcza skórę (trądzik grudkowo-krostkowy, zaskórniki)
✔ Reguluje i leczy zaburzenia rogowacenia
✔ Odblokowuje pory skóry zapobiegając w ten sposób tworzeniu się wszelkiego rodzaju wyprysków.

CZĘSTOTLIWOŚĆ: RAZ NA TYDZIEŃ

Cena: 100zł


Website design: