MezopenMezoPen – Mezoterapia Mikroigłowa


Najdoskonalszy w leczeniu NIEDOSKONAŁOŚCI!


MezoPen to nowoczesne urządzenie dające wspaniałe efekty leczenia niedoskonałości skóry.
To mikroigłowe urządzenie frakcyjne z unikatową wymienną końcówką wyposażoną w jednorazowe igły.
MezoPen jest całkowicie bezpieczny i pozwala na przeprowadzenie skutecznych zabiegów, których efekty będą widoczne już na samym początku terapii.
Frakcyjna stymulacja mikroigieł pobudza receptory skóry, stymuluje lepsze krążenie oraz wymusza procesy regeneracyjne, czyli, mówiąc innymi słowy, stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, stymuluje firboblasty, poprawia gęstość i elastyczność skóry.


Zabieg mezoterapii frakcyjnej jest stosowany w:

✔ celach antystarzeniowych
✔ likwiduje drobne zmarszczki, spłyca głębsze
✔ celach estetycznych
✔ minimalizuje wielkość porów skóry, wygładza drobne nierówności skóry
✔ celach leczniczych
✔ minimalizuje bądź likwiduje rozstępy, drobne blizny, w tym blizny potrądzikowe, jest także stosowany w leczeniu łysienia i przebarwień skóry.

MAKSYMALNA EFEKTYWNOŚĆ, PRECYZJA I BEZPIECZEŃSTWO


MezoPen posiada unikatową zasadę działania. Dzięki zautomatyzowanemu sposobowi nakłuwania skóry minimalizuje ból i dyskomfort, a jednocześnie znacznie zwiększa efektywność zabiegu i zapewnia większe wchłanianie się substancji aktywnych w głąb skóry nawet do kilkuset razy!!!

Mezopen dzięki systemowi pulsujących igieł ułatwiającemu dostarczanie substancji czynnych do naskórka i skóry właściwej zapewnia niezrównaną stymulację komórek produkujących kolagen i elastynę. Powstałe mikro urazy skóry wykorzystują naturalne zdolności organizmu oraz wrodzoną zdolność naprawy skóry do fizjologicznej indukcji kolagenu. Kontrolowana precyzja Mezopenu pozwala na wyodrębnienie trzech faz mechanizmu jego działania w procesie pobudzania komórek skóry i odbudowy jej struktury.Pierwszy etap rozpoczyna się wraz z wydzielaniem czynników wzrostu pochodzenia płytkowego i tworzenia nowych komórek naskórka, namnażaniem fibroblastów i pobudzeniem produkcji macierzy międzykomórkowej.Drugi etap to namnażanie komórek skóry powodujący dalsze wydzielanie czynników wzrostu z fibrolastów, keratynocytów i monocytów, co prowadzi do powstawania kolagenu typu III, IV i I, elastyny i proteoglikanów.Ostatni trzeci etap mechanizmu działania Mezopenu skutkuje przebudową i remodelingiem leczonych tkanek. Poprawia się unaczynienie skóry a jej struktura ulega wzmocnieniu dzięki obecności nowego kolagenu.Mezopen posiada możliwość regulacji głębokości igły w trakcie leczenia, a urządzeniem można łatwo manewrować wokół kształtu twarzy i delikatnych elementów, takich jak oczy, nos i usta. Igły przenikają wszystkie rodzaje skóry bez ryzyka zgięcie, złamanie lub uszkodzenia naskórka. Prowadzi to do zwiększonej produkcji kolagenu i elastyny ??oraz krótszego czasu regeneracji skory po zabiegach.

MEZOPEN – NOWOCZESNA MAZOTERAPIA MIKRO-IGŁOWA!


MEZOPEN to nowy standard wśród zaawansowanych zabiegów mezoterapi mikroigłowej. To urządzenie do mikronakłuć skóry o regulowanej głębokości od 0,25 mm do 2,5 mm, które dostarcza do tkanek kwas hialuronowy oraz płynne składniki aktywne i koktajle witaminowe.
Urządzenie MEZOPEN wyposażone jest z JEDNORAZOWE, STERYLNE głowice z igiełkami. Unikalna budowa sprężynowych igieł, wykorzystujących zautomatyzowany ruch, wzmacnia rezul-taty, oferując jednocześnie bardziej kontrolowane i bezpieczniejsze metody leczenia.
Poprzez zautomatyzowany ruch nakłuć minimalizuje ból i dyskomfort pacjenta, wpływa na lepsze wchłanianie preparatów takich jak: kwas hialuronowy, kolagen, witaminy i peptydy. W efekcie skóra odzyskuje świeży, odżywiony i młodzieńczy wygląd. Skóra reaguje na mikronakłócia jak na mikrouszkodzenia.
Podczas procesu gojenia dochodzi do licznych etapów regeneracyjnych i stymulujących procesy naprawcze, w tym do wzrostu częstotliwości podziałów fibroblastów, które zwiększają produkcję włókien kolagenu, elastyny oraz kwasu hialuronowego.


✔ możliwość dostosowania głębokości mikronakłuć od 0,25 mm do 2,5 mm w zależności od partii skóry oraz problemu, nad którym pracujemy
✔ możliwość zmiany prędkości pracy mikroigieł w zależności od grubości skóry oraz oczekiwanego efektu
✔ duża prędkość pracy od 25 do 90 uderzeń na sekundę
✔ wykonanie igieł w technologii kartridży, zapewnia zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa oraz umożliwia regulację głębokości wykonania mikronakłuć
✔ zminimalizowane uszkodzenie naskórka co w efekcie oznacza mniejszy bół i krwawienie
✔ łatwość wykonania zabiegu na zaokrąglonych i trudno dostępnych obszarach
✔ ze względu na pionowy sposób nakłuć, igły łatwo przenikają obszar blizn bez występowania krwawienia


✔ blizny potrądzikowe
✔ lifting, zmarszczki mimiczne i statyczne
✔ dla każdego rodzaju skóry wymagającej regeneracji
✔ odżywienie skóry, przywrócenie właściwego nawilżenia
✔ rozszerzone pory (minimalizuje wielkość porów)
✔ redukcja „worków” pod oczami
✔ rozstępy
✔ cellulit
✔ przebarwienia skóry
✔ słaba i wiotka tkanka łączna
✔ zwiotczała skóra brzucha
✔ skóra cienka, delikatna
✔ podatna na dermatozy


✔ precyzyjna i kontrolowana perforacja naskórka
✔ bezpośrednie wprowadzenie substancji aktywnych do naskórka
✔ regeneracja komórek skóry właściwe poprzez usprawnienie przenikania składników
✔ reaktywacja wszystkich funkcji skóry poprzez stymulacje procesów naprawczych
✔ stymulacja produkcji kolagenu i elastyny
✔ poprawa konturów twarzy
✔ redukcja zmarszczek statycznych i mimicznych
✔ poprawa jędrności elastyczności skóry,Polecamy połączenie zabiegów urządzeniem MEZOPEN z innymi technikami w celu wzmocnienia efektów!


Website design: