Zabiegi upiększające
Metoda 1:1 „rzęsa do rzęsy”.

Spektakularny efekt przedłużenia i zagęszczenia rzęs nawet o 100%! Chcesz mieć piękne i zalotne spojrzenie? Chcesz zapomnieć o codziennym czasochłonnym makijażu? Chciałabyś mieć dłuższe i grubsze rzęsy nawet o 100% i olśniewać spojrzeniem o każdej porze dnia i nocy? Proponujemy Ci profesjonalny zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs metodą 1:1 (rzęsa do rzęsy).

Salon Urody Orchidea sprawi, że Twoje spojrzenie stanie się głębsze, oko wyraźniejsze a twarz piękniejsza i młodsza. Piękna i wyrazista oprawa oczu jest ważnym elementem urody i atrakcyjności, a gęste i długie rzęsy nadadzą uroku całej twarzy. Każda twarz jest inna, więc traktujemy każdą klientkę indywidualnie i stosujemy do każdego oka specjalną oprawę. W zależności od Twoich potrzeb wygląd oka zostanie udoskonalony poprzez odpowiedni dobór długości i grubości rzęs.
Metoda przedłużania i zagęszczania naturalnych rzęs, to metoda jedna do jednej – rzęsa do rzęsy. Nowatorska technika wykonywania pozwala na osiągnięcie pięknego, naturalnego wyglądu. Przedłużone rzęsy nadają wyrazistość oczom, optycznie je powiększają, zapewniają uwodzicielską moc pełnego blasku spojrzenia.

Rzęsy po takim zabiegu są: wydłużone, podkręcone, pogrubione, o zwiększonej objętości, w intensywnym kolorze, wodoodporne, a co istotne trwałe. Uzupełnienie powinno nastąpić co 3-4 tygodnie. Istnieje możliwość wyboru podkręcenia, długości i grubości rzęs. Jest to zabieg bezbolesny i bezpieczny. Zaraz po nim możesz kusić olśniewającym spojrzeniem na basenie czy w saunie. Nie będziesz tracić czasu na poranne tuszowanie rzęs, czy używanie zalotki. W tych rzęsach będziesz mogła opalać się na solarium. Po wizycie w Salonie Urody Orchidea Twoje rzęsy będą piękne, długie i gęste. Będziesz przyciągać spojrzenia mężczyzn i zazdrosnych kobiet.


Absolutna nowość!

Podwójnie zagęszczone, pięknie podkręcone rzęsy. VIP FUR LASHES to unikatowy produkt i technika, pozwalająca na zagęszczanie i przedłużenie rzęs. Oryginalne rzęsy VIP FUR LASHES, dzięki swojej delikatnej strukturze, pozwalają na stosowanie nowej metody podwójnego zagęszczenia.

Naturalne w 100% rzęsy wykonane są z włosia. Dzięki temu, są lekkie i delikatne w dotyku. Efektem profesjonalnego zabiegu są pięknie podkręcone, długie i naturalnie ciemne rzęsy. Stanowią efektowną oprawę oczu, nadają spojrzeniu wyjątkowej głębi. Efekt jest olśniewający. VIP FUR LASHES spełnione obietnice piękna.

Website design: