MezoPen

MezoPen – Mezoterapia Mikroigłowa

  Najdoskonalszy w leczeniu NIE-DOSKONAŁOŚCI!

   MezoPen to nowoczesne urządzenie dające wspaniałe efekty leczenia niedoskonałości skóry.
   To mikroigłowe urządzenie frakcyjne z unikatową wymienną końcówką wyposażoną w jednorazowe igły.
   MezoPen jest całkowicie bezpieczny i pozwala na przeprowadzenie skutecznych zabiegów, których efekty
   będą widoczne już na samym początku terapii.
    Frakcyjna stymulacja mikroigieł pobudza receptory skóry, stymuluje lepsze krążenie oraz wymusza procesy regeneracyjne,
   czyli, mówiąc innymi słowy, stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, stymuluje firboblasty, poprawia gęstość i elastyczność skóry.

 

   Zabieg mezoterapii frakcyjnej jest stosowany w :

– celach antystarzeniowych

   – likwiduje drobne zmarszczki, spłyca głębsze;

– celach estetycznych

   – minimalizuje wielkość porów skóry, wygładza drobne nierówności skóry,

– celach leczniczych

   – minimalizuje bądź likwiduje rozstępy, drobne blizny, w tym blizny potrądzikowe,
   jest także stosowany w leczeniu łysienia i przebarwień skóry.

MAKSYMALNA EFEKTYWNOŚĆ, PRECYZJA I BEZPIECZEŃSTWO

    MezoPen posiada unikatową zasadę działania. Dzięki zautomatyzowanemu sposobowi na-kłuwania skóry minimalizuje ból i dyskomfort, a jednocześnie znacznie zwiększa efektywność zabiegu i zapewnia większe wchłanianie się substancji aktywnych w głąb skóry nawet do kilkuset razy!!!
    Mezopen dzięki systemowi pulsujących igieł ułatwiającemu dostarczanie substancji czynnych do naskórka i skóry właściwej zapewnia niezrównaną stymulację komórek produkujących kolagen i elastynę. Powstałe mikro urazy skóry wykorzystują naturalne zdolności organizmu oraz wrodzoną zdolność naprawy skóry do fizjologicznej indukcji kolagenu. Kontrolowana precyzja Mezopenu pozwala na wyodrębnienie trzech faz mechanizmu jego działania w procesie pobudzania komórek skóry i odbudowy jej struktury.

Pierwszy etap

   rozpoczyna się wraz z wydzielaniem czynników wzrostu pochodzenia płytkowego i tworzenia nowych komórek naskórka, namnażaniem fibroblastów i pobudzeniem produkcji macie-rzy międzykomórkowej.


Drugi etap

   to namnażanie komórek skóry powodujący dalsze wydzielanie czynników wzrostu z fibrolastów, keratynocytów i monocytów, co prowadzi do powstawania kolagenu typu III, IV i I, elastyny i proteoglikanów
   Ostatni

trzeci

   etap mechanizmu działania Mezopenu skutkuje przebudową i remodelingiem leczonych tkanek. Poprawia się unaczynienie skóry a jej struktura ulega wzmocnieniu dzięki obecności nowego kolagenu.


Mezopen

   posiada możliwość regulacji głębokości igły w trakcie leczenia, a urządzeniem można łatwo manewrować wokół kształtu twarzy i delikatnych elementów, takich jak oczy, nos i usta. Igły przenikają wszystkie rodzaje skóry bez ryzyka zgięcie, złamanie lub uszkodzenia naskórka. Prowadzi to do zwiększonej produkcji kolagenu i elastyny ??oraz krótszego czasu regeneracji skory po zabiegach.

 

MEZOPEN – NOWOCZESNA MAZOTERAPIA MIKRO-IGŁOWA!

   MEZOPEN to nowy standard wśród zaawansowanych zabiegów mezoterapi mikroigłowej. To urządzenie do mikronakłuć skóry o regulowanej głębokości od 0,25 mm do 2,5 mm, które dostarcza do tkanek kwas hialuronowy oraz płynne składniki aktywne i koktajle witaminowe.
   Urządzenie MEZOPEN wyposażone jest z JEDNORAZOWE, STERYLNE głowice z igiełkami. Unikalna budowa sprężynowych igieł, wykorzystujących zautomatyzowany ruch, wzmacnia rezul-taty, oferując jednocześnie bardziej kontrolowane i bezpieczniejsze metody leczenia.
   Poprzez zautomatyzowany ruch nakłuć minimalizuje ból i dyskomfort pacjenta, wpływa na lepsze wchłanianie preparatów takich jak:
   kwas hialuronowy, kolagen, witaminy i peptydy. W efekcie skóra odzyskuje świeży, odżywiony i młodzieńczy wygląd. Skóra reaguje
   na mikronakłócia jak na mikrouszkodzenia. Podczas procesu gojenia dochodzi do licznych etapów regeneracyjnych i stymulujących
   procesy naprawcze, w tym do wzrostu częstotliwości podziałów fibroblastów, które zwiększają produkcję włókien kolagenu, elastyny
  oraz kwasu hialuronowego.
Zalety mezoterapii mikroigłowej urządzeniem MEZOPEN?
Wskazania do zabiegu
Efekty zabiegu
Połączenie zabiegów urządzeniem MEZOPEN z innymi technikami w celu wzmocnienia efektów

O NAS

Salon powstał z myślą o kompleksowej i profesjonalnej obsłudze coraz bardziej wymagających klientek , dla których ważna jest jakość usług, profesjonalny personel, najwyższej jakości kosmetyki oraz komfort i relaks.

KONTAKT Z NAMI

ul.Świętojańska 20 lok. 4, 15-277 Białystok

510 051 182, 85 674 53 98

orchidea.salon@wp.pl

www.orchidea-salon.pl

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek - Piątek
8:00 - 19:00

Sobota
8:00 - 14:00

Niedziela
Nieczynne