Makijaż permanentny

Makijaż permanentny
PIĘKNĄ ZASNĄĆ I PIĘKNĄ SIĘ OBUDZIĆ ….
Celem makijażu trwałego jest precyzyjne dobranie kształtu i barw oraz naturalne podkreślenie kobiecości. Piękny wygląd o poranku, po wyjściu z basenu (…),przez całą dobę, wspaniale wpływa na samopoczucie i niewątpliwie uszczęśliwia coraz bardziej aktywną , nowoczesną kobietę.

„Nasza praca to pasja”

Zabiegi makijażu permanentnego w Salonie Urody Orchidea wykonywane są na najwyższym poziomie.Świadczą o tym zdobyte wysokie miejsca na Mistrzostwach.

Orchidea salon - Białystok
Vice Mistrzyni Polski – Ewa Olesiewicz-Derewońko(po środku)
 

Orchidea salon - Białystok
II Vice Mistrzyni Międzynarodowa – Ewa Olesiewicz-Derewońko
 

Makijaż permanentny – Galeria


Orchidea salon - Białystok

Naszym celem jest Twoje zadowolenie. Pragniemy sprawić , abyś, kiedykolwiek spojrzysz w lustro , czuła przyjemność, satysfakcję oraz pokochała swoje wyjątkowe oblicze.

Od ponad 20 lat metoda Long-Time-Liner Nr 1 na Świecie. Metoda służąca do naturalnego podkreślenia piękna. Skorygowania linii brwi, poprawy kształtu i kolorytu ust, podkreślenia oprawy oczu.

Dzięki tej najdelikatniejszej metodzie pigmenty pochodzenia naturalnego (nietoksyczne i niealergizujące) zostają osadzone w naskórku. Utrzymują się w sposób widoczny 3-5lat , w tym czasie w zależności od regeneracji naskórka, rodzaju cery i intensywności pigmentu dochodzi do stopniowego i równomiernego rozjaśnienia kolorytu (o 20-30% rocznie).

Po konsultacji odnośnie oczekiwanego przez Panią rezultatu w kolorze i kształcie zaprojektujemy idealny obrys ust lub brwi, by mogła się Pani zapoznać z ich nową formą.

Klienci ufają nam powierzając swój wygląd, a my gwarantujemy piękno, perfekcję, bezpieczeństwo.

Linergistka w naszym salonie nie maluje ,lecz w sposób naturalny podkreśla kontury , stąd bardzo ważna jest specjalistyczna wiedza o doborze barwników w taki sposób ,aby harmonizowały z urodą i ją wydobywały.

Bezpośrednio po wykonaniu mikropigmentacji kolor jest intensywniejszy, nawet przy użyciu jasnego pigmentu. Trzy dnie po zabiegu naskórek zaczyna się dyskretnie złuszczać , w 5-10 dni zabarwienie makijażu blednie do 50% barwy wyjściowej, co jest naturalnym procesem regeneracji naskórka. Po około 2 tygodniach od pierwszej wizyty konieczna jest gratisowa korekta mająca na celu wzmocnienie i utrwalenie efektów.

Co ok.1,5 roku poleca się korektę odświeżenia, ewentualnej zmiany koloru i utrwalenia idealnej formy.

Przez 10 dni po zabiegu:
*Skóra w miejscu poddanym pigmentacji nie może być myta, pocierana, traktowana innymi kosmetykami niż zalecane przez linergistkę.
*Odradzamy saunę ,solarium, pływanie w basenie, jeziorze it.p.
*Usta i brwi należy nawilżać 1 dziennie o poranku, przez pierwsze 3 dni, smarując pigmentowaną powierzchnię bardzo cienką warstwą, specjalnym kremem long time liner- wzmacniającym ochronę skóry.
*Usta skłonne do opryszczek lub infekcji dezynfekować preparatem Lippen Tonic Long time liner- kilka razy dziennie, szczególnie przed i po posiłkach.
*Dla utrzymania kolorytu i gładkości usta po okresie regeneracji warto pielęgnować specjalistycznym balsamem Shea Lip Balm.

Przestrzeganie zasad pielęgnacji gwarantuje pełny i piękny efekt.

Przeciwwskazaniem do zabiegu jest:
Infekcja, aktywna cukrzyca. Łuszczyca, przyjmowanie leków sterydowych oraz ciąża (przy ewentualnym stresie).

Brwi
Brwi metodą włoskową
Usta
Lip light
Kreski na górnej i dolnej powiece
Kreski górne dekoracyjne
Oczy

O NAS

Salon powstał z myślą o kompleksowej i profesjonalnej obsłudze coraz bardziej wymagających klientek , dla których ważna jest jakość usług, profesjonalny personel, najwyższej jakości kosmetyki oraz komfort i relaks.

KONTAKT Z NAMI

ul.Świętojańska 20 lok. 4, 15-277 Białystok

510 051 182, 85 674 53 98

orchidea.salon@wp.pl

www.orchidea-salon.pl

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek - Piątek
8:00 - 19:00

Sobota
8:00 - 14:00

Niedziela
Nieczynne