O Nas

WYTRENUJ SWÓJ SUKCES...
Postaw na nasze doświadczenie!
Makijaż permanentny na najwyższym poziomie.


Ewa Olesiewicz - Derewońko jest właścicielem salonu Orchidea Permanent Make Up. Firma istnieje od 10 lat w świecie pigmentacji.

Swoją wiedzę o praktykę zdobywała na wielu szkoleniach i warsztatach m. in. szkolenie Elitarne Long Time Liner, szkolenie licencjii II w Monachium z pigmentacji medycznej, Intensywny trening praktyczny z zakresu mikropigmentacji estetycznej oraz wiele treningów ze światowej sławy specjalistami np., Nataliya Yeremenko, Toni Belfatto, Rebecca Chung, Sviatoslav Otchenash, Anna Savina, Lorena Oberg i wielu innych.

Wraz ze zdobytym doświadczeniem miała możliwość kilkukrotnie uczestniczyć w Mistrzostwach Makijażu Permanentnego i zająć wysokie miejsca:

I Wicemistrzyni Polski 2013r.
II Wicemistrzyni Europy 2013r.
Finalistka Międzynarodowych Mistrzostw 2015r.
I Wicemistrzyni Polski 2016r.


Jej wiedza podparta jest doświadczeniem, dlatego Nasze szkolenia są na najwyższym poziomie. Jest osobą wymagającą, konsekwentną w działaniu i dążącą do celu. Otwartość na ludzi, empatia i dar przekazywania wiedzy to jej mocne strony. Na szkoleniach stawia na pełne zaangażowanie, które świetnie przygotuje do zawodu linergistki.
Website design: